ERIPAKKUMISED
Abielu, seks ja armastus Jumala plaani valguses.
Võid endale saada kõik. See meistriklass ülimenuka bestselleri “Saladus” autorilt Rhonda Byrne’ilt näitab lugejaile, kuidas kasutada külgetõmbeseadust elu kolmes tähtsaimas valdkonnas, milleks on suhted, tervis ja raha. Igaüks võib saavutada isikliku õnne, täisväärtuslikud suhted, võrratu tervise, jõukuse ja edu. Käesolev raamat kirjeldab, kuidas seda teha. õppetundide, nõuannete ja eluliste näidete abil inimestelt, kes on kasutanud “Saladust” oma elu edendamiseks, jagab Rhonda Byrne lugejatega seda, kuidas positiivsete mõtete ja tunnete vägi võib üheskoos selliste igapäevaste harjutustega nagu tänuavaldused ja visualiseerimine aidata kõigil saavutada unistuste elu. Rhonda Byrne on loonud dokumentaalfilmi ja bestselleri “Saladus”, mis on tõlgitud enam kui viiekümnesse keelde ning on endiselt üks kõigi aegade menukaimaid bestsellereid. Rhonda on kirjutanud lisaks veel neli bestsellerit: “Vägi”, “Maagia”, “Kangelane” ja “Suurim saladus”.
Artikleid ja arutlusi Eesti elanikkonna vaimulaadist
Tehke iseenestest valgus.
Toetuge sellele ja ärge sõltuge teistest.
Tehke minu õpetusest endale valgus.
Toetuge sellele.
Ulmeromaan. Jumal lõi maailma oma näo järgi; inimene asub Jumalat kloonima oma näo järgi; ja see uus Jumal alustab maailma loomist jälle otsast peale, oma näo järgi.
See raamat avab silmad inimestel, kes tunnistavad igat tänapäeva teadlaste arvamust kui järeleproovitud ja tõestatud tõde. "Elu sünnib elust" kujutab endast spontaanset, ent hiilgavat kriitikat tänapäeva teaduse ja teadlaste mõningate peamiste seisukohtade, teooriate ning oletuste kohta. Möödunud sajandi ühe suurima filosoofi ja õpetlase Śrī Śrīmad A. C. Bhaktivedanta Swami Prabhupāda (1896–1977) ilmekas analüüs paljastab varjatud ning ilmselgelt põhjendamatud oletused, mis on aluseks hetkel populaarsetele teooriatele elu tekke ja eesmärgi kohta.
Kes Sa oled? Kas Sa tahaksid kujundada oma karakterit, tunda oma hingemustrit? Siis süvene Schopenhaueri „Elutarkusesse”! Oli aasta 1957, kui ostsin antikvariaadist „Elutarkuse”. Süvenesin raamatusse täielikus üksinduses ja eraldatuses kahel nädalal. See oli võimas, kogu elu määrav impulss. Minu maailmatahe – elutahe – sai eesmärgistatud ja muutus ideed teenivaks tahtejõuks. Filosoofia ei ole mingi targutamise teema intelligentidele, vaid tegutsemise ideoloogia. Mõte ilma teota on haigus. Tegu määrab lõpuks kõik. Filosoofiaga ei tegeleta, filosoof ollakse. Olla filosoof tähendab üle kõige armastada tõde ja püüda elada selles vaimus. Einar Laigna, teoloog ja ajaloofilosoof
Käesolev teos koosneb kahest osast, teoreetilisest ja ajaloolisest – kahest iseseisvast raamatust, mis teineteist vastastikku täiendavad. Teoreetilise osa tuumiku moodustab käsitlus pealkirjaga “Esteetika kui väljendusteaduse ja üldlingvistika põhiteesid”, ette kantud Napoli Pontanianuse Akadeemia istungitel 18. veebruaril, 18. märtsil ja 6. mail 1900. aastal, hiljem avaldatud akadeemia toimetiste XXX köites. Ettekannet ümber töötades on autor selle põhiseisukohti muutnud õige vähe, kuigi materjali tublisti täiendanud ja arendanud, küll aga on lihtsuse ja selguse huvides muudetud teemade järjestust. – Mis puutub esteetika ajaloo käsitlusse, siis on ainult selle esimesed viis peatükki varem trükivalgust näinud: Napoli ajakirjas Flegrea (aprillis 1901) pealkirjas all “Giambattista Vico – esteetikateaduse esmaavastaja”; ka neid on autor laiendanud ja teose teiste osadega kooskõlastanud.
1986. a surnud EELK peapiiskopi jutluseraamat, kus teemaks erinevad elu põhiküsimused. Jaak Salumäe järelsõna.